1. Лікар: Атаманюк Тетяна Сергіївна
  2. Як зрозуміли, що бути лор-лікарем– ваше покликання?

У медичному університеті.  Не зважаючи на всі труднощі, навчання мені давалося легко. Я була впевнена, що рухаюсь у правильному напрямку. Коли закінчувала навчання у вузі, не роздумуючи обрала саме отоларингологію, так, як, вона має вузький хірургічний напрямок. А найбільш привабливим для мене було те, що надавати допомогу ЛОР пацієнтам дуже приємно, адже, майже відразу вони результатом лікування задоволені. Полегшення після захворювань, при грамотно підібраному лікуванню, наступає досить швидко.

По спеціальності працюю більше 10 років. Маю досвід роботи як у державних так і приватних клініках.

З відкриттям власної справи труднощів не виникало, як і з вибором улюбленої професії. Це найважливіше у житті кожного приносити користь людям своєю роботою.

Кожен випадок є особливим, і розумію, що потребує індивідуального підходу. Від простих гострих станів до важких запущених і навіть онко-процесів.

Періодично проходжу курси підвищення кваліфікації спеціаліста, та, різного роду, тематичні удосконалення, щоб мати глибше розуміння та знаходити відповіді на питання.

Щодня, крім оперативних втручань, також консультую десятки пацієнтів.

У клініці ЛОР-фоніатр пацієнти можуть отримати обслуговування високого рівня за бюджетною вартістю на сьогоднійшній день. Наші пацієнти найкращі, адже вони нам довіряють. Тому вдається досягнути оптимального результату у лікуванні.

Це велика радість для нас! Важливо обрати свого лікаря.