Хропіння – це завиваючий звук, який виникає від вібрації тканин у верхніх дихальних шляхах. Це становить поширену проблему, яка торкається майже кожної людини на певному етапі життя. Основним провокатором є опір повітряних шляхів.

Люди, які вживають тютюн, мають надмірну вагу, споживають алкоголь або мають проблеми з носовим диханням, схильні до постійного хропіння. Хропіння може бути набагато серйознішим і означати наявність медичного розладу, відомого як Обструктивне Апное Сну.

Кожна людина, яка хропить, повинна звернутися до лікаря для визначення причин і визначення необхідних заходів для подолання хропіння.

Причини та методи лікування:

Коли ви спите, тканини у горлі і верхніх дихальних шляхах стають менш напруженими, що полегшує прохід повітря до легенів. Проте під час сну ці тканини можуть розслабитися і частково заблокувати прохід повітря.

Якщо повітря зустрічає опір під час руху, це може викликати хропіння. Залежно від причини хропіння, існують різні способи подолання цього явища.

Ми підготували 10 варіантів вирішення проблеми хропіння для вас:

Якщо, хропіння викликає у вас занепокоєння, варто звернутися до фахівця, який визначить проблему та підбере ефективне лікування.