Вухо, горло, ніс, ЛОР, отоларинголог – назви різні, а спеціальність одна. Саме цей лікар діагностує та лікує проблеми носа, горла та вух. Ці органи взаємозв’язані між собою і захворювання одного із них може провокувати проблеми іншого, а тому без комплексного лікування обійтися складно.

Отоларинголог діагностує, направляє на аналізи, призначає лікування й оперативні втручання.

Кожна людина за своє життя хоча б один раз була в кабінеті лікаря цієї специфікації. Саме до Лора поспішають батьки, коли в вухо чи ніс малюка потрапляє чужорідне тіло, чи дитина скаржиться на біль у вушках чи горлі. Ігнорувати ці проблеми не варто.

Фото лора №7

Якщо біль у горлі та нежить не зникають впродовж кількох днів, то потрібно не думати, а йти до фахівця, аби не лікувати ускладнення.

Не варто займатися самолікуванням та купувати в аптеці ліки про які почули з реклами. Серед цих препаратів можуть бути такі, які вам абсолютно не підходять і можуть погіршити стан та призвести до хронічних ускладнень, а ще гірше – до інвалідності чи смерті.

Не затягуйте із візитом до Лора, якщо у вас: заклало вуха, погіршився слух, постійний нежить, втрата нюху або важко дихати. Частий головний біль, охриплість, постійні ангіни.

У ЛОР-фоніатр клініці Тетяни Атаманюк пропонують якісні послуги отоларинголога. Тут вас оглянуть, проведуть локальну діагностику, при необхідності призначать аналізи та розпишуть лікування.

Сучасне обладнання дозволяє лікарям клініки мінімізувати негативні наслідки.