Лікування хвороб носа

Захворювання носа – це одна із найпоширеніших хвороб, з якою звертаються до отоларингологів. Навіть незначне ускладнення викликає дискомфорт організму. Всі ми знаємо, що ніс виконує чимало функцій, а тому проблеми з цим органом можуть бути наслідком багатьох причин.

Симптоми, які свідчать про проблеми з носом

До основних симптомів, які сигналізують про хвороби, пов’язані із носом, належать носові кровотечі, ускладнене дихання носом, гнійні та слизові виділення, часті чхання, постійні болі перенісся та верхньої частини носа, а також дискомфорт та болі при нахилі голови.

Якщо у вас є хоч один із цих симптомів і він не проходить впродовж тривалого часу, знайте, вам необхідне лікування, а тому одразу звертайтеся за допомогою до ЛОР-фоніатр клініки Тетяни Атаманюк, яка знаходиться у Тернополі.

До найпоширеніших захворювань належать: поліпоз, риніт, гайморит, синусит, викривлення носової перегородки.

Поліпоз: якщо у вас чи вашої дитини постійно закладений чи забитий ніс та ускладнене дихання, порушення слуху та нюху й гугнявість – це перший дзвіночок до того, що потрібне лікування. Не зволікайте, а йдіть до фахівця, бо це можуть бути поліпи. Вчасне виявлення хвороби у дітей може запобігти оперативному втручанню.

Риніт: Сльози, чхання та виділення слизу із носа свідчать про запалення слизової оболонки носа і може бути звичайною нежитю. Причини можуть бути різними – це і переохолодження, різні подразники хімічного складу або наслідки інфекційних хвороб. Нехтувати симптомами не варто, адже вони можуть спровокувати хронічну хворобу. Не варто виключати й алергічний риніт, який діагностує лише фахівець.

Синусит: терміново йти до лікаря необхідно при запаленні навколоносових пазух. Ця хвороба проявляється втратою нюху та закладеному носу, при високій температурі, головному болю та тиску в очах.

Синусит провокує гайморит, фронтит, етмоїдит та сфеноїдит

Проблеми та хвороби носа викликають і вроджені патології. До них належить викривлена носова перегородка. Як правило цей недолік не призводить до великих проблем. Проте є й сильні деформації, які можуть спровокувати хронічні хвороби. В такому випадку лікарі рекомендують оперативне втручання.

Травми носа – ще одна проблема, яка може стати причиною набряків та гематом.

Профілактика хвороб носа

Фахівці ЛОР-фоніатр клініки Тетяни Атаманюк, яка знаходиться у Тернополі,  рекомендують бережно відноситися до свого здоров’я: у холодну пору року одягатися тепло та уникати переохолодження, при перших симптомах промивати ніс спеціальними розчинами і звертати увагу на раціон – їжа повинна бути збалансована та насичена вітамінами.

Пам’ятайте, фактично всі проблеми, пов’язані із носом, лікуються. Головне – це вчасно звернутися за допомогою, аби проблема зі звичайної не переросла в хронічну. В цьому випадку не обійтися без операції.

Не зволікайте, не затягуйте та не переносьте візит до лікаря та саме лікування. Звертайтеся до фахівців ЛОР-фоніатр клініки Тетяни Атаманюк. Тут ваші проблеми вирішать швидко та якісно!

(матеріал подано для ознайомлення)

(матеріал подано для ознайомлення)

(матеріал подано для ознайомлення)

Фотоальбом:

Відгуки про клініку:

Відвідували лікаря-фоніатра Тетяну Сергіївну. Вдячні за правильний діагноз і професіоналізм. Привітний персонал ) з 19.02 ми йдемо на процедури думаю що все буде добре і голос у нас буде чудовий ))😉 Рекомендую )🙂
Марія Кузишин
Марія Кузишин
2022-02-18
Щиро вдячна! Задоволена обстеженням та консультацією! Рекомендую!
Катерина_Якинта
Катерина_Якинта
2021-12-17
Іконка картки пацієнта
Більше 10 років практики
Іконка медичної паки
Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта
Іконка сім'ї
Консультації та лікування
дорослих і дітей
Фото лора №10
Іконка вуха №2
АТАМАНЮК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЛОР-ФОНІАТР

Як записатись на огляд?

Для запису до ЛОРа треба звернутися в клініку або записатися на прийом лікаря онлайн. Клініка надає якісні послуги кваліфікованого отоларинголога.
Для своєчасної діагностики та підбору відповідного саме для вашого організму лікування, звернутися до ЛОР-лікаря необхідно відразу після появи у Вас перших симптомів захворювання.
Досвідчений лікар проводить лікування не тільки класичними, але і новаторськими методами. Сучасне медичне обладнання забезпечить високу точність досліджень, а також дозволить максимально знизити болючість проведених пацієнтові процедур і мінімізувати несприятливі наслідки.

Графік роботи:
Пн-Пт
Сб
Нд
8:00 - 18:00
10:00 - 16:00
ВИХІДНІ
Поштова скринька:

lorklinikaternopil@gmail.com

Контакти:

+38 (096) 497 27 57