Перевіряти та обстежувати дитину у Лора – це необхідність. Особливо в перші три роки малюка, оскільки дитина ще не має стійкого імунітету і може хворіти на грип, респіраторними захворюваннями та ринітами.

Аби переконатися, що зі слухом малюка все гаразд, молоді мами повинні перевірити немовля ще у місячному віці. Лор проведе аудіологічний скринінг і навіть порадить, як стежити за чистотою вушок.

Якщо перший рік дитини проходить без хвороб ЛОР-органів, то відвідати лікаря потрібно все одно з профілактичною метою запальних та простудних захворювань. Отоларинголог повинен оглянути ніс, горло вушка.

Якщо маленькі дітки ще не розуміють, що робить лікар, то старші інколи лякаються людей у білих халатах. Аби цього не сталося, ви повинні налаштувати своє чадо морально, розповісти, що лікарі – це не вороги, а друзі, які просто дивляться, аби нічого не боліло. Розкажіть, що лікар подивиться чи добре чують вушка, чи пахне квіточка і, чи зможе він співати та розповідати віршики на святі.

Фото лора №7

Готуючи дитину до візиту в ЛОР-кабінет, запропонуйте їй стати на кілька хвилин лікарем. І нехай син чи донька огляне свою улюблену іграшку. Обов’язково малюк повинен похвалити свого пацієнта.

Якщо ж ви знаєте, що процедура буде неприємна, то попередьте про це дитину, але слово біль не вживайте. Переконайте своє чадо у тому, що впродовж всього огляду будете поруч. Пообіцяйте маленькому пацієнту винагороду за хоробрість.

Досвідчені лікарі, які вміють ладнати з дітьми, працюють у ЛОР-фоніатр клініці Тетяни Атаманюк. Запишіться на прийом та приводьте малюка. Тут у формі гри оглянуть та встановлять діагноз вашій дитині.